Neįgalumo nustatymai
Disabled

ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Hero right

Ekoagros siekia gauti akreditaciją ekologinę gamybą sertifikuoti pagal Japonijos MAFF Organic JAS reikalavimus

Š. m. kovo 5-9 d. VšĮ „Ekoagros“ direktorius Antanas Makarevičius ir plėtros vadovė Virginija Lukšienė dalyvavo Tokijuje vykusiame susitikime su Japonijos žemės ūkio, žuvininkystės ir miškininkystės ministerijos (MAFF) Maisto standarto skyriaus atstovais dėl galimybės VšĮ „Ekoagros“ akredituotis kontrolei ir sertifikavimui pagal Japonijos Žemės ūkio ekologijos standarto (Organic JAS) reikalavimus. Vizito metu įstaigos atstovai taip pat aplankė tarptautinę žemės ūkio, maisto produktų ir gėrimų parodą „FOODEX JAPONIJA 2017“.

 

„Ekoagros“ direktorius Antanas Makarevičius ir plėtros vadovė Virginija Lukšienė vizito metu Tokijuje, lankėsi Japonijos žemės ūkio, žuvininkystės ir miškininkystės ministerijoje, kur vyko iš anksto suplanuotas susitikimas su Maisto standarto skyriaus atstovais aptarti galimybes VšĮ „Ekoagros“ akredituotis kontrolei ir sertifikavimui pagal Japonijos Žemės ūkio (MAFF) ekologijos standarto (Organic JAS) reikalavimus. Susitikimo metu buvo pristatyta įstaigos veikla, suformuluota pirminė paraiška, aptartos techninės detalės ir pagrindiniai reikalavimai bei sąlygos akreditacijai gauti. Priimančioji šalis džiaugėsi įstaigos tikslais, supažindino su akreditacijos ir sprendimų priėmimo tvarka.

Įstaigos atstovai taip pat dalyvavo oficialioje Lietuvos ambasados Japonijoje surengtoje FOODEX JAPONIJA 2017 parodoje, kurioje Lietuvos įmonių atstovai pristatė savo produkciją Japonijos vyriausybės, verslo ir žiniasklaidos atstovams.

„Įstaiga pradeda naują svarbų plėtros etapą – siekia gauti akreditaciją ekologinę gamybą sertifikuoti pagal Japonijos MAFF Organic JAS reikalavimus. Pagal JAS standartą „Ekoagros“ sertifikuoti ūkio subjektai turės galimybę parduoti ekologiškus produktus Japonijos rinkai“, - pažymi „Ekoagros“ direktorius Antanas Makarevičius.