| LT EN RU

ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Ekoagros title

Naujienos

At 1019990 1920

Pareiškėjus žinios apie išduotus patvirtinamuosius dokumentus pasieks ir elektroniniu paštu

2019-08-07

Sertifikavimo įstaiga savo pareiškėjams yra sudariusi galimybę naujienas ir dokumentus gauti elektroniniu paštu. Tai žymiai paspartina ir supaprastina tarpusavio komunikaciją. Norint pasinaudoti šia galimybe tereikia pateikti įstaigai savo rašytinį sutikimą – dalis pareiškėjų tai ir yra padarę.


Skaityti daugiau

Student 849828 1920

Visuomenė kviečiama pasisakyti, kokius viešojo sektoriaus duomenis norėtų matyti viešai

2019-08-06

Informacinės visuomenės plėtros komitetas (IVPK) vykdo ES fondų lėšomis finansuojamą projektą, kurio metu bus sukurtas Lietuvos atvirų duomenų portalas. Tai visuomenei užtikrins patogią atvirų duomenų paiešką bei nemokamą viešojo sektoriaus institucijų tvarkomų duomenų gavimą ir naudojimą. Šiuo metu IVPK parengė Atvirų duomenų rinkinių sąrašą. Kad jis kuo labiau atspindėtų naudotojų poreikius, visuomenė kviečiama teikti pasiūlymus dėl sąrašo papildymo ar pakeitimo.


Skaityti daugiau

Dsc 0020

Aptarta, kaip optimizuoti ekologinės gamybos sertifikavimo ir kontrolės procesus

2019-07-25

Lietuvos ekologinių ūkių asociacijos atstovai su VšĮ „Ekoagros“ naująja vadove Virginija Lukšiene ir sertifikavimo įstaigos darbuotojais aptarė būdus, kaip būtų galima optimizuoti ekologinės gamybos sertifikavimo bei kontrolės procesus ir pagerinti veiklos sąlygas abiem pusėms – tiek ūkininkams, tiek įstaigos darbuotojams.


Skaityti daugiau

Kazachai 1

Lietuviai dalijosi ekologinės gamybos patirtimi su svečiais iš Kazachstano

2019-07-12

Liepos 9–12 d. Lietuvoje lankėsi delegacija iš Kazachstano – ekologiškos produkcijos gamintojai, juos vienijančių asociacijų, valdžios institucijų atstovai. Vizito metu vyko pirmoji tarptautinė trijų dienų konferencija „Kazachstanas–Lietuva: ekologiška produkcija. Principai ir tendencijos“ – svečiai sėmėsi teorinių žinių iš specialistų, lankėsi ekologiniuose ūkiuose ir įmonėse. Paskutiniąją vizito dieną susipažino su sertifikavimo įstaigos „Ekoagros“ veikla.


Skaityti daugiau

Gavel 2492011 1920

Transporto priemonių pardavimas viešo aukciono būdu (pasibaigęs)

2019-07-12

Viešoji įstaiga „Ekoagros“ viešo elektroninio aukciono būdu (interneto svetainėje www.evarzytynes.lt) parduoda įstaigos veikloje pripažintas nenaudojamomis 3 transporto priemones. Kviečiame dalyvius susipažinti su elektroninio aukciono sąlygomis ir pirkimo–pardavimo sutarties projektu (žr. žemiau). Aukciono_sąlygos.pdf Sutarties_projektas.pdf Registracijos į aukcioną pradžia 2019-07-18 00.00 val., pabaiga 2019-07-23 23.59 val. Aukciono pradžia 2019-07-30 9.00 val., pabaiga 2019-07-31 13.59 val. Dėl turto apžiūros iš anksto susiderinti su Andriumi Civilka (Kaune) – mob. tel. 8 662 45117, el....


Skaityti daugiau

Virginija luksiene

Sertifikavimo įstaiga „Ekoagros“ turi naują vadovę

2019-07-03

Viešosios įstaigos „Ekoagros“, atsakingos už ekologinės gamybos ir nacionalinės kokybės produktų sertifikavimą bei kontrolę, direktorės pareigas nuo liepos 2 d. pradėjo eiti Virginija Lukšienė, laimėjusi Žemės ūkio ministerijos skelbtą konkursą.


Skaityti daugiau

Dsc 0023 1

Lietuvoje lankėsi Kinijos sertifikavimo įstaigos atstovai: lietuviškų ekologiškų produktų sertifikavimas pagal šios šalies nacionalinį standartą įsibėgėja

2019-07-03

Prieš porą metų tarp VšĮ „Ekoagros“ ir Kinijos ekologiško maisto sertifikavimo centro (China Organic Food Certification Center – COFCC) buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis dėl ekologiškos produkcijos sertifikavimo pagal Kinijos Liaudies Respublikos nacionalinį standartą ekologiškiems produktams. Šių metų liepos mėnesio pradžioje Lietuvoje lankėsi šios organizacijos atstovai. Jie susitiko su mūsų šalies ekologiškos produkcijos gamintojais, kurie pirmieji ketina sertifikuoti savo produkciją pagal šį standartą ir eksportuoti į Kiniją.


Skaityti daugiau

Dsc 0127

Tarptautinių Ekologijos lyderių kursų dalyvių praktinis mokymas vyksta Lietuvos ūkiuose ir įmonėse

2019-06-27

Šią savaitę Lietuvoje vyksta tarptautiniai Ekologijos lyderių kursai, rengiami organizacijos IFOAM Organics International (Tarptautinė ekologinės žemdirbystės judėjimų federacija). Kursų dalyviai iš įvairių pasaulio šalių – Armėnijos, Italijos, Suomijos, Austrijos, Brazilijos, Meksikos, Sirijos, JAV, Japonijos, Švedijos, Kazachstano, Rusijos ir kt. semiasi teorinių žinių ir lankosi pavyzdiniuose šalies ekologiniuose ūkiuose bei įmonėse.


Skaityti daugiau

Olc1 1

Lietuva – tarptautinių Ekologijos lyderių kursų priimančioji šalis

2019-06-21

Tarptautinė ekologinės žemdirbystės judėjimų federacija IFOAM Organics International kiekvienais metais organizuoja Ekologijos lyderių kursus (Organic Leadership Course). Tai didelės apimties ir plačios tematikos tarptautiniai kursai, skirti suteikti visapusišką supratimą apie ekologinės gamybos sektorių. Pirmą kartą priimančiąja šalimi surengti tiesioginę kursų sesiją pasirinkta Lietuva ir apskritai viena iš Baltijos šalių.


Skaityti daugiau

Shutterstock 189735533

Prasidėjo sertifikavimo sezonas

2019-06-12

Kasmet, pasibaigus pasėlių deklaravimui, prasideda ūkio subjektų, norinčių sertifikuoti pirminę ekologinę gamybą ar nacionalinės kokybės produktus, tikrinimo ir sertifikavimo sezonas. Tikrinimai trunka iki spalio vidurio – per tą laiką aplankomas kiekvienas ūkis ar žemės ūkio įmonė.


Skaityti daugiau

Viso: 207