ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Ekoagros title

Paroda „AgroBalt 2018“ – galimybė ir pamatyti, ir ryšius užmegzti

Viena didžiausių ir reikšmingiausių Baltijos regione tarptautinių žemės ūkio ir maisto pramonės parodų „AgroBalt 2018“ gegužės 24–26 dienomis į Vilnių sukvietė ūkininkus, politikus, verslo atstovus ne tik iš Lietuvos, bet ir iš visos Europos ir net Kinijos.

Jau 22 kartą vykstančioje parodoje dalyvauja daugiau nei du šimtai dalyvių iš 24 šalių. Be Lietuvos, stendus įrengė Kinijos, Lenkijos, Latvijos, Italijos, Makedonijos, Europos Komisijos (Belgijos), Rumunijos, Čekijos ir Ispanijos atstovai.

Kas dvejus metus vykstanti paroda – tai ne tik galimybė pamatyti, paragauti lietuviškų, išskirtinės kokybės maisto produktų ar gaminių, įsigyti pačių įvairiausių sodinukų, susipažinti su tradiciniais amatais, kaimo turizmo privalumais, bet ir puiki proga verslo atstovams užmegzti ryšius, o politikams – aptarti aktualiausius žemės ūkio klausimus.

Parodos metu vyksta du svarbūs politiniai forumai: 13-asis Kinijos ir Vidurio bei Rytų Europos šalių žemės ūkio prekybos ir ekonominio bendradarbiavimo forumas bei aukšto lygio politinis forumas, skirtas maisto švaistymo prevencijai. Lankytojų kasdien laukia daugybė renginių, muzikos ir pramogų, vyksta Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos viešinimo akcija.

„Visus besidominčius ekologiškais ir nacionalinės kokybės produktais, jų gamyba, sertifikavimu, kontrole, ženklinimu prašome apsilankyti mūsų stende“, – kviečia „Ekoagros“ direktorius Gintautas Labanauskas. Paskutiniąją parodos dieną, šeštadienį, 12 val. konferencijų salėje Nr. 5.5 „Ekoagros“ taip pat kviečia į seminarą „Kaip atpažinti ekologiškus produktus rinkoje“.

Žemės ūkio ministerijos ir „Ekoagros“ informacija