ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Ekoagros title

Atšaukta žemės ūkio paroda „Ką pasėsi“

Parodos „Ką pasėsi“ organizatoriai informuoja, kad šalyje išliekant koronaviruso (COVID-19) grėsmei ir atsižvelgiant į šalies mastu taikomas prevencijos priemones tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2020“ balandžio 2–4 d. neįvyks.

„Apgailestaujame, kad dėl susiklosčiusios situacijos neįvyks visam šalies agrosektoriui svarbus renginys, kasmet sukviečiantis tūkstančius lankytojų“, – rašoma organizatorių pranešime. Kartu primenama, kad rugsėjo 24–26 d. VDU Žemės ūkio akademijoje organizuojama tarptautinė paroda „Inno panorama 2020“, kurios temos – žemės ūkio technologijos, įranga ir technika; sveikas ir saugus maistas; biožaliavų perdirbimas į aukštos pridėtinės vertės produktus; aplinkos priežiūra, aplinkosauga; atsinaujinančioji energetika ir kitos. O artimiausia paroda „Ką pasėsi“ vyks 2021 m. kovo 25–27 d.

„Ekoagros“ primena, kad visos sertifikavimo aktualijos ir naujovės bus pristatytos informaciniuose renginiuose, kurie rengiami kiekvienais metais prieš prasidedant sertifikuojamų ūkių patikrų sezonui. Šie renginiai yra skirti esamiems bei būsimiems pareiškėjams ir vyksta visoje Lietuvoje. Jų grafikas bus paskelbtas „Ekoagros“ interneto svetainėje.

Parodos organizatorių ir „Ekoagros“ informacija