Neįgalumo nustatymai
Disabled

ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Hero right

Darbo skelbimas: plėtros vadovas / vadovė

VšĮ „Ekoagros“ (adresas: K. Donelaičio g. 33, LT-44240 Kaunas; įmonės kodas 259925770) – viešasis juridinis asmuo, veikiantis ekologinės gamybos ir pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą (NKP) pagamintų produktų sertifikavimo ir kontrolės srityse, skelbia konkursą

PLĖTROS VADOVUI (-EI)

Darbo pobūdis:

  • sertifikavimo paslaugų plėtros projektinės veiklos administravimas ir koordinavimas;
  • informacijos apie svarbiausius teisinius, ekonominius ir rinkos veiksnius, darančius įtaką Europos ir pasaulio ekologinio sektoriaus plėtrai, paieška, sisteminimas, apibendrinimas;
  • ryšių su pareiškėjais ir veiklos partneriais užmezgimas, plėtojimas ir palaikymas;
  • įstaigos paslaugų plėtra atliekant patikrinimo paslaugas pagal kitų šalių standartus;
  • sertifikavimo veiklos pagal privačius standartus koordinavimas;
  • įstaigos teikiamų sertifikavimo paslaugų plėtra į trečiąsias valstybes;
  • atstovavimas sertifikavimo įstaigai Lietuvoje ir užsienyje vykstančiuose renginiuose, susijusiuose su sertifikavimo veiklos plėtra;
  • renginių, susijusių su įstaigos veikla, organizavimas;
  • įstaigos reprezentavimas ir informacijos apie teikiamas sertifikavimo paslaugas platinimas.

Kvalifikaciniai reikalavimai:

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas (privalumas – žemės ūkio ar gamtos mokslų srities);
  • ne mažesnė kaip 1 metų darbo patirtis rinkodaros, veiklos plėtros arba projektų administravimo srityse;
  • anglų ir rusų kalbų mokėjimas ne žemesniu kaip pažengusio vartotojo B2 lygiu;
  • geri darbo kompiuteriu ir informacinėmis sistemomis įgūdžiai;
  • gebėjimas planuoti ir organizuoti savo darbą;
  • komunikabilumas, iniciatyvumas, derybiniai įgūdžiai.

Privalumai:

  • gebėjimas vertinti, įsisavinti ir analizuoti dokumentus, savarankiškai atlikti pavestus darbus, spręsti problemas;
  • vairuotojo pažymėjimas („B“ kategorija) ir vairavimo įgūdžiai.

Įstaiga siūlo:

  • nuo kompetencijų priklausantį atlyginimo priedą;
  • profesinio tobulėjimo galimybes ir mokymus;
  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
  • skiepus nuo erkinio encefalito, gripo;
  • visas reikalingas darbo priemones ir socialines garantijas.

Siūlomas darbo užmokestis nuo 1900 Eur iki 2850 Eur (pagal koeficientą 10.5) neatskaičius mokesčių.

Norinčius dalyvauti konkurse prašome iki sausio 28 d. atsiųsti gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką el. paštu info@ekoagros.lt.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.

Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad VšĮ „Ekoagros“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo įstaigoje tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis.

Išsamesnė informacija apie skelbiamą konkursą teikiama telefonu 8  615 75616 arba el. paštu jurgita.trubiliene@ekoagros.lt.