Neįgalumo nustatymai
Disabled

ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Hero right

„Ekoagros“ informaciniai seminarai pareiškėjams

Kaip ir kasmet, įsibėgėjant pavasariui ir ūkininkams intensyviai ruošiantis didžiausiems metų darbams, VšĮ „Ekoagros“ įvairiuose šalies rajonuose organizuoja informacinius seminarus esamiems ir naujiems pareiškėjams. Juose supažindinama su ekologinės ir nacionalinės kokybės produktų gamybos sertifikavimo aktualijomis – praėjusių metų rezultatais ir šių metų naujovėmis, atsakoma į seminarų dalyvių klausimus.

Ketinantieji užsiimti ekologine ar nacionalinės kokybės produktų gamyba šiuose seminaruose gali sužinoti apie pagrindinius reikalavimus ir teisinį reglamentavimą, sertifikavimo etapus, dokumentaciją, dažniausiai nustatomas neatitiktis ir kt.

Ne pirmus metus sertifikuojantiems ekologinę ar nacionalinės kokybės produktų gamybą aktualu Ekologinio žemės ūkio taisyklių ir nacionalinės kokybės produktų specifikacijų pasikeitimai, naujos ūkyje pildomų veiklos žurnalų formos. Pasak „Ekoagros“ I sertifikavimo skyriaus vadovo Virginijaus Masionio, ekologiškai ūkininkaujančius šiemet ypač dominantys klausimai – dėl sėjomainos, sėklos ir dirvožemio tyrimų reikalavimų.

Artimiausi renginiai apie ekologinės ir nacionalinės kokybės produktų gamybos sertifikavimo aktualijas vyks balandžio 25 d. Lazdijuose, 26 d. Raseiniuose, gegužės 8 d. Vilniuje.

Taip pat gegužės 9 d. Kaune planuojamas seminaras, skirtas ekologiškų produktų tvarkybos – perdirbimo, prekybos, importo – sertifikavimo aktualijoms. Į šį seminarą būtina išankstinė registracija. Detalios darbotvarkės ieškokite „Ekoagros“ interneto svetainės skyrelyje „Renginiai“.

„Ekoagros“ informacija

Nuotraukoje: seminaras Ukmergėje