Neįgalumo nustatymai
Disabled

ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Hero right

„Ekoagros“ įsteigė kasmetinę vardinę stipendiją už geriausią VDU Žemės ūkio akademijos Miškų ir ekologijos fakulteto baigiamąjį darbą

VDU Žemės ūkio akademijos Miškų ir ekologijos fakultetas šiemet į profesinį kelią išleido 75 absolventus. Pirmąkart vienam jų įteikta VšĮ „Ekoagros“ įsteigta vardinė stipendija.

Už geriausią Taikomosios ekologijos programos baigiamąjį darbą stipendija skirta Simonai Pošiūnaitei. Simona parengė ir apgynė baigiamąjį darbą „ES buveinių direktyvos II-o priedo rūšių tyrimai Asvejos ežeryno buveinių apsaugai svarbioje teritorijoje“. Darbą geriausiu pripažino fakulteto baigiamųjų darbų vertinimo komisija.

Birželio 21 d. vyko iškilminga diplomų įteikimo šventė. Ją atidarė VDU Žemės ūkio akademijos kanclerė prof. dr. Astrida Miceikienė ir Miškų ir ekologijos fakulteto dekanas prof. dr. Vitas Marozas, sveikinimo žodį tarė VĮ Valstybinių miškų urėdijos generalinis direktorius Valdas Kaubrė ir „Ekoagros“ kokybės vadovas Tomas Demikis.

„Aš pats esu baigęs šį fakultetą, tai mano alma mater. Ekologinės gamybos sertifikavimo įstaigoje dirbu jau 16 metų ir tikrai džiaugiuosi savo pasirinkimu. Vertinkite ir jūs tai, ką pasiekėte, tai, ką įgijote“, – linkėjo absolventams sėkmingo tolesnio profesinio kelio T. Demikis.

Nuo šiol vienam iš šio fakulteto absolventų, parengusiam geriausią baigiamąjį darbą, „Ekoagros“ vienkartinė vardinė 500 Eur stipendija bus skiriama kiekvienais metais.

„Ekoagros“ informacija