Neįgalumo nustatymai
Disabled

ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Hero right

„Ekoagros“ komanda nacionaliniame miškasodyje pasodino 5000 medelių

Daugiau kaip 4,5 milijardų metų senumo planeta Žemė su aštuoniais milijardais gyventojų. Tai mūsų visų namai. Ir tik nuo mūsų visų pastangų priklauso, kokią mes paliksime ją ateities kartoms.

Tarptautinės kūrėjų, tyrėjų ir savanorių komandos valdomo pasaulinio statistikos projekto „Worldometer“ (https://www.worldometers.info) duomenimis, šiais metais pasaulyje jau yra prarasta 1,757,020 ha miškų.

Lietuvoje balandžio gale buvo organizuotas nacionalinis miškasodis, kurio tikslas – pasodinti tiek medelių, kiek šalyje gyventojų – 2,8 mln.

„Ekoagros“ komanda taip pat įsitraukė į šią iniciatyvą ir to rezultatas – 5000 medelių miškelis jau ošia Kėdainių rajone, Lančiūnavoje.

„Pernai VDU Žemės ūkio akademijos ąžuoliukų giraitėje „Ekoagros“ 25-mečio proga pasodinome 25 ąžuoliukus. Tai buvo gera pradžia ir įkvėpimas. Šiais metais pasodintų medelių skaičius padidėjo 200 kartų, taip pat įprasmino bendrą visuomenės ir miškininkų rūpestį mišku ir palikimu ateities kartoms. Mažais žingsneliais įstaiga prisideda prie siekio palikti Žemę gyvensiantiems po mūsų dar geresnę nei radome. Džiaugiuosi, kad ši „Ekoagros“ vertybes atitinkanti iniciatyva jau yra besitęsianti graži įstaigos tradicija“, – sako „Ekoagros“ direktorė Virginija Lukšienė.

„Ekoagros“ informacija