Neįgalumo nustatymai
Disabled

ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Hero right

„Ekoagros“ pasirašė atstovavimo sutartį su „Naturland“

Balandžio 26 d. „Ekoagros“ pasirašė oficialaus atstovavimo Lietuvoje ir Baltijos šalyse sutartį su tarptautinį „Naturland“ standartą suteikiančia Vokietijos ūkininkų asociacija.  

Standartą suteikia Vokietijos ūkininkų asociacija „Naturland“, įsteigta 1982 m. Standartas sukurtas anksčiau nei pradėtas ES ekologinių ūkių reguliavimas ir yra griežtesnis bei kompleksiškesnis. Jis propaguoja ir palaiko holistinį požiūrį į ekosistemą ir mus supančią aplinką, rūpinasi visuma – dirvožemiu, vandeniu, socialiniu atsakingumu, ekologiniu auginimu. Yra labai populiarus Vokietijoje ir žinomas visame pasaulyje.

Organizacijų bendradarbiavimas tęsėsi jau ne vienus metus – „Ekoagros“ pagal „Naturland“ suteiktus įgaliojimus vykdė patikras Lietuvos ekologiniuose ūkiuose pagal standarto reikalavimus. O nuo šiol yra pasirašyta ir atstovavimo sutartis. Be to, su sutarties pasirašymu išplėsta ir akreditacijos sritis  – ne tik pirminei gamybai, bet ir ekologiškų produktų perdirbimui.

„Ūkininkams papildomi standartai – tai daugiau galimybių sėkmingai realizuoti savo produkciją, didinti jos pridėtinę vertę laikantis aukštesnių ekologijos reikalavimų. O mums šios sutarties pasirašymas – tai įstaigos patikimumo ir darbuotojų kompetencijos bei atsakingumo pripažinimas tarptautiniu mastu“, – sako „Ekoagros“ direktorė Virginija Lukšienė.

Daugiau informacijos:

https://www.ekoagros.lt/patikros-pagal-privaciu-standartu-reikalvimus

https://www.naturland.de/images/01_naturland/_en/Standards/Comparison_Naturland-EC-organic-regulation.pdf

Taip pat daugiau informacijos apie šį ar kitus papildomus standartus suteiks „Ekoagros“ plėtros vadovė Jolita Prokofjeva: tel. +370 600 49 182 arba el. p. jolita.prokofjeva@ekoagros.lt