Neįgalumo nustatymai
Disabled

ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Hero right

„Ekoagros“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Taivano ekologinio sertifikavimo įmone „Eco-Garden“

„Ekoagros“ gegužės mėnesį pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Taivano ekologinio sertifikavimo įmone „Eco-Garden“.

Ekologiškos ir kokybiškos produkcijos poreikis visame pasaulyje nuolat auga, o žemės ūkio ir maisto produktų gamintojai siekia jį patenkinti. Plečiantis gamybai, auga ir sertifikavimo paslaugų poreikis.

„Ekoagros“, be pagrindinės savo veiklos – ekologinės gamybos sertifikavimo, taip pat padeda savo klientams ir kaimyninių šalių ekologinės gamybos veiklos vykdytojams sertifikuotis pagal įvairius kitų šalių nacionalinius bei privačius standartus – tokius plačiai žinomus kaip „Demeter“, „Bioland“, „Bio Suisse“, „Bio Austria“, „Naturland“, KRAV, Kinijos nacionalinį standartą, dabar – ir pagal Taivano reikalavimus. Taip pat nuo 2017 m. yra akredituota ekologinę gamybą sertifikuoti pagal Jungtinių Amerikos Valstijų Nacionalinės ekologijos programos reikalavimus.

„Perdirbamų produktų turi būti sertifikuota 95 procentai auginimo bei paruošimo grandinės. Žaliavos sertifikavimas paprastesnis. Kviečiu visus besidominčius susisiekti su mumis dėl detalesnės informacijos“, – sako „Ekoagros“ direktorė Virginija Lukšienė.

„Ekoagros“ informacija

Daugiau informacijos: Jolita Prokofjeva, „Ekoagros“ plėtros vadovė, +370 600 49182,  jolita.prokofjeva@ekoagros.lt