Neįgalumo nustatymai
Disabled

ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Hero right

„Ekoagros“ pradeda klientų savitarnos portalo bei naujų vidinių sertifikavimo IT sistemų kūrimo darbus: sertifikavimo procesai taps greitesni ir patogesni

Darbų etapai

Liepos pradžioje buvo pasirašyta sutartis tarp VšĮ „Ekoagros“ bei UAB „Artme“ dėl veiklos vykdytojų savitarnos portalo ir sertifikavimo sistemos sukūrimo, diegimo, vystymo ir palaikymo paslaugų. Sutartis pasirašyta po sėkmingai įvykusio viešojo pirkimo, kuriame pasiūlymus teikė 5 įmonės. Tiekėjas buvo pasirinktas įvertinus visų įmonių teiktus pasiūlymus pagal ekonominį naudingumą.

Pagrindiniai kūrimo ir diegimo darbai bus vykdomi iki 2024 m. pabaigos, o veiklos vykdytojų savitarnos portalo bei naujų sertifikavimo sistemų startas planuojamas nuo 2025 m. pradžios.

Pirmame etape numatoma skirti didžiausią dėmesį ekologiškų produktų tvarkymo IT moduliams, vėliau planuojama tęsti darbus kitose įstaigos sertifikuojamose srityse.

Siekis – efektyvumas ir gera klientų patirtis

„Projekto įgyvendinimas yra vienas iš mūsų strateginių tikslų, numatytų veiklos planuose. Skiriame ypatingą dėmesį skaitmenizacijai siekdami, kad naujos technologijos būtų diegiamos kuo greičiau ir efektyviau. Esame įsitikinę, kad veiklos vykdytojų savitarnos portalo ir sertifikavimo IT sistemų kūrimas prisidės prie mūsų veiklos efektyvumo, taip pat gerins mūsų veiklos vykdytojų patirtį“, – teigia „Ekoagros vadovė Virginija Lukšienė.

„Labai džiaugiamės galimybe prisidėti prie šio svarbaus projekto. Mūsų komanda yra pasirengusi panaudoti savo turimas kompetencijas ir patirtį, kad sukurtume modernias ir patikimas IT sistemas, kurios atitiks aukščiausius standartus“, – sako UAB „Artme“ vadovas Lukas Stacevičius.

Patogumas, greitis, tikslumas

Vykdant projektą siekiama, jog veiklos vykdytojų savitarnos portalas būtų pažangus, paprastas naudoti bei leistų veiklos vykdytojams savarankiškai valdyti sertifikavimo procesus, pateikti prašymus, stebėti jų eigą, teikti duomenis, gauti reikiamą informaciją bet kuriuo metu.

Kuriamos naujos vidinės sertifikavimo IT sistemos užtikrins spartesnį įstaigos darbuotojų – tikrintojų ir ekspertų darbą, jose bus siekiama išnaudoti naujas automatizavimo galimybes, o tai, be papildomų naudų, prisidės ir prie žmogiškųjų klaidų mažinimo.

„Ekoagros“ klientai kviečiami įsitraukti į procesą

Naujovės suteiks galimybę greičiau ir lengviau administruoti sertifikavimo procesus, prisidės prie efektyvesnio išteklių naudojimo ir, tikėtina, padės skatinti ekologinės gamybos verslo augimą ir vystymąsi šalyje.

„Šios inovatyvios sistemos užtikrins patogų ir sklandų sertifikavimo procesų valdymą bei gerins mūsų paslaugų kokybę“, – teigia „Ekoagros“ informacinių sistemų projektų vadovas Mantvydas Vaičiūnas ir kviečia įstaigos klientus, besidominčius šio projekto kūrimo procesu, tapti jo dalimi – registruotis ir gauti naujienas apie projekto eigą, teikti savo pasiūlymus ir pastabas (registracijos nuoroda https://tally.so/r/w2raRp).