Neįgalumo nustatymai
Disabled

ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Hero right

Ekologijos dieną pirk ekologišką prekę bent vieną!

Rugsėjo 23-iąją Europos Sąjungos šalys minės Ekologijos dieną – vyks renginiai ir iniciatyvos, skirtos ekologijai, ekologiškiems produktams, tvarumui.

O ką tądien veiks Lietuva?

Junkimės prie iniciatyvos „Ekologijos dieną pirk ekologišką prekę bent vieną“. Nusipirkime bent vieną ekologišką prekę sau, savo šeimai ir artimiesiems, draugą ar kolegą pavaišinkime. Bent vieną dieną per metus pagyvenkime ekologiškiau. Ir gal ateityje tai netgi taps geru įpročiu.

Į klausimą, kodėl verta rinktis ekologiškus produktus, atsakome: ekologiški produktai – tai triguba nauda.

Pirma nauda – žmogui ir jo sveikatai. Kiekvienam iš mūsų, mūsų šeimoms ir artimiesiems. Ekologiški produktai pagaminti iš natūralių medžiagų, natūraliais būdais, be genetiškai modifikuotų organizmų, be cheminės taršos.

Antra nauda – gamtai, mūsų gyvenamajai aplinkai, Žemei. Vandeniui, dirvožemiui, gyvūnams, augalams, bioįvairovei ekologinėje gamyboje tenka išskirtinis dėmesys, pagarba ir atidumas.  Tai tvarus ir atsakingas gamybos metodas. Tai vienas iš efektyvių būdų kovoti su klimato kaita. Tai šansas Žemei išlikti.

Trečia nauda – įsigydami bent vieną ekologišką prekę palaikytume mūsų vietos ūkininkus, gamintojus ir pardavėjus, kurie labai stengiasi, kad ekologiškos prekės iš tiesų būtų kokybiškos ir patikimos.

Tad pabandome? Ekologijos dieną perkame ekologišką prekę bent vieną?

Iniciatorių –  „Ekoagros“ informacija

Kviečiame įsitraukti, dalyvauti ar pasidalinti iniciatyva!   

Rugsėjo 23 d. ieškome ekologiškų produktų (daugiau informacijos apie sertifikuotus ekologiškus produktus čia), perkame bent vieną. O iki rugsėjo 25 d. mūsų „Facebook“ paskyroje (https://www.facebook.com/EkoAgros) keliame nuotraukas, kaip sekėsi dalyvauti iniciatyvoje. Smagiausių nuotraukų (daugiausia paspaudimų „Patinka“) autorius apdovanosime.