Neįgalumo nustatymai
Disabled

ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Ekoagros title

„Ekotakučiu einu saugodamas gamtą ir save“: skelbiame konkurso nugalėtojus

„Ekoagros“ 1–4 klasių vaikus ir jų mokytojus pakvietė dalyvauti konkurse ir daugiau sužinoti apie ekologiškus produktus. Prizai – pažintinės knygelės „Ekotakučiu einu saugodamas gamtą ir save“ ir šviečiamieji renginiai su knygelės autore Ingrida Meškinyte dešimčiai klasių. Skelbiame nugalėtojus.

Dalyvauti konkurse užsiregistravo šios mokyklos: Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija, Vilniaus Pavilnio progimnazija, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos Salako ugdymo skyrius, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija, Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos Nemunėlio Radviliškio pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis centras (iš viso 25 klasės).

Visoms į konkursą užsiregistravusioms mokykloms skiriama po vieną renginį. Tačiau kadangi buvo numatyta iš viso padovanoti 10, dviem mokykloms, kurios pateikė prašymus anksčiau už kitas ir prašė daugiau renginį, skiriama dar po vieną papildomą (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijai ir Vilniaus Pavilnio progimnazijai).

Knygeles „Ekotakučiu einu saugodamas gamtą ir save“ padovanosime visų į konkursą užregistruotų klasių vaikams – iš viso šešiems šimtams vaikų. Su konkurse dalyvaujančiomis mokyklomis dėl renginių laiko susisieksime asmeniškai.

„Labai džiaugiamės, kad vaikai, jų mokytojai ir tėvai domisi ekologija, ekologiškais produktais ir sveika gyvensena, – sako „Ekoagros“ direktorė Virginija Lukšienė. – Linkiu visiems įdomių ir prasmingų akimirkų su mūsų knygelės autore. Ir sekite mūsų informaciją – tai tikrai ne paskutinis mūsų projektas, šiais metais planuojame dar vieną konkursą vaikams panašia tema.“

 „Ekoagros“ informacija