Neįgalumo nustatymai
Disabled

ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Ekoagros title

Informacija dėl VšĮ „Ekoagros“ paslaugų teikimo nuo 2020-05-18

Nuo gegužės 18 d., pirmadienio, sertifikavimo įstaigos „Ekoagros“ darbuotojai grįžta dirbti į nuolatines darbo vietas, išskyrus atskirus individualius atvejus dėl asmeninės rizikos ar kitų priežasčių. 

Priimant lankytojus įstaigoje bus laikomasi darbuotojų ir lankytojų saugos reikalavimų, nustatytų sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo gegužės 11 d. sprendime Nr. V-1118.

Bus aptarnaujami tik veido kaukes arba apsaugines veido priemones dėvintys lankytojai. Nebus aptarnaujami lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Nerekomenduojama įstaigoje lankytis ir rizikos grupės asmenims.

Bendrieji įstaigos kontaktai, kuriais visada gausite jums reikalingą informaciją ir pagalbą: tel. (8 37) 20 31 81, el. p. ekoagros@ekoagros.lt. Jeigu turite konkretesnių klausimų, siūlome kreiptis tiesiogiai į skyriaus ar filialo, kuris atsakingas už Jūsų vykdomos veiklos sertifikavimą, darbuotojus. Taip gausite ir tikslesnį, ir greitesnį atsakymą. Be to, raginame kuo dažniau pagal galimybes naudotis pašto bei siuntų tarnybų paslaugomis, įvairiomis elektroninėmis priemonėmis.

Taip pat informuojame, kad jau atliekami ir fiziniai ūkių patikrinimai.

VšĮ „Ekoagros“ informacija