Neįgalumo nustatymai
Disabled

ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Hero right

Išplėsta „Ekoagros“ akreditavimo sritis nacionalinės maisto kokybės produktų sertifikavimui

Nacionalinis akreditacijos biuras (NAB) išplėtė „Ekoagros“ akreditavimo sritį atlikti pagal nacionalinę maisto kokybės sistemą (NKP) pagamintos paukštienos ir vištų dedeklių bei putpelių kiaušinių sertifikavimą.

Akreditavimas patvirtintas NAB direktoriaus 2023 m. spalio 9 d. įsakymu Nr. AK-195. „Ekoagros“ akreditacijos pažymėjimas Nr. LA.03.007 galioja iki 2025 m. rugsėjo 2 d.

Akreditacijos gavimas yra nelengvas ir netrumpas procesas – be daugybės dokumentacijos teikimo, planų sudarymo, atliekami pas klientus vykdomų patikrų stebėjimai, vertinama įstaigos vadybos sistema, atliekami kiti auditai ofise.

„Akreditacija suteikia garantiją, jog sertifikuojant NKP pasitelkiama didžiausia įstaigos kompetencija ir nešališkumas. O šių produktų sudėtis yra natūralesnė, sveikesnė ir palankesnė vartotojui. Paukščiai auginami nenaudojant antibiotikų, o jų auginimo metu užtikrinami aukštesni gyvūnų laikymo standartai.  Produktai gaminami laikantis nustatytų kokybinių reikalavimų. Gaminant NKP produktus laikomasi aukščiausio gamybos ir produktų atsekamumo. NKP produktui turi būti užauginti ir pagaminti Lietuvoje, todėl vartotojus jie pasiekia šviežesni dėl trumpesnės tiekimo grandinės“, – sako „Ekoagros“ IV sertifikavimo skyriaus, atsakingo už NKP sertifikavimą, vadovas Linas Merkevičius.

Taip pat jau anksčiau patvirtinta „Ekoagros“ akreditacija NKP šviežių vaisių, uogų, daržovių ir jų perdirbtų produktų, taip pat bičių produktų bei jų mišinių sertifikavimui. 

„Ekoagros“ informacija

EKOAGROS_akreditavimo_sritys.pdf