Neįgalumo nustatymai
Disabled

ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Hero right

Konkursas vaikams ir jaunimui „Kas man yra ekologija?“: kūrybiniai darbai priimami iki sausio 15 d.

Sukurk kūrybinį darbą, kuris iliustruotų Tavo požiūrį į ekologiją, atskleistų Tavo turimas šios srities žinias ir atsakytų į konkurso klausimą „Kas man yra ekologija?“.

Tai gali būti fotografija, piešinys, projektas, vaizdo reportažas, kompiuterinėmis programomis sukurtas paveikslėlis ir pan.

Galimi konkurso dalyviai – 7–19 metų amžiaus vaikai ir jaunimas.

Laimėtojai (jų bus išrinkta 10) bus apdovanoti prizų rinkiniais, skatinančiais kasdieniame gyvenime atsisakyti taršių gaminių ir rinktis aplinkai draugiškus sprendimus.

Konkursą organizuoja Europos Parlamento narys Bronis Ropė. Darbus vertinti bei nugalėtojus išrinkti organizatoriams padės VšĮ „Ekoagros“ ir Lietuvos ekologinių ūkių asociacijos atstovai.

Šiuo konkursu siekiu paskatinti vaikus ir jaunimą domėtis ekologija, ekologiška gamyba, aplinkos saugojimu, aplinkos taršos mažinimu, darnia žmogaus veikla su gamta ir aplinka, ugdyti ekologinį sąmoningumą, atsakingą gamtos išteklių ir maisto produktų vartojimą, sveikos mitybos įgūdžius, skatinti ekologiškų produktų vartojimą, prisidedant prie Europos Sąjungos Žaliojo kurso tikslų įgyvendinimo.

Darbus galima teikti iki 2021 m. sausio 15 d. (konkurso nuostatus, dalyvio anketą, informaciją, kaip pateikti darbus, ir kt. rasite internete šiuo adresu: http://rope.lt/node/1909).