ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Ekoagros title

Mūsų pareiškėjas – UAB „Mėta“ kviečia į spaudos konferenciją apie ekologišką kosmetiką

Spaudos konferencijoje UAB „Mėta“ atstovai papasakos, kaip sekėsi pirmiesiems Lietuvoje gauti italų sertifikavimo įstaigos CCPB sertifikatą ekologiškai kosmetikai. Ekspertinėmis žiniomis ir informacija apie sertifikavimą dalysis VŠĮ „Ekoagros“ atstovai.  

UAB „Mėta“ įkurta 1989 m. Gražinos ir Mindaugo Vyskupaičių. Kompanija gamina ir Lietuvos bei užsienio rinkose parduoda ekologišką eglių ir pušų eterinį aliejų, augalinius ekstraktus kūno ir plaukų priežiūrai.

Controllo e Certificazione (CCPB) yra Italijoje įsikūrusi tikrinimo ir sertifikavimo įstaiga, veikianti žemės ūkio, maisto ir ne maisto produktų srityje (kosmetika, tekstilė), sertifikuojanti produkciją, kuri gaunama ekologiniu ir draugišku aplinkai būdu. Šiuo metu CCPB sertifikuoja apie 9000 įmonių, iš kurių 8000 yra tiesiogiai susijusios su ekologine gamyba. Tarp jų yra tiek didelių ir žinomų prekių ženklų atstovų, tiek vidutinių ar mažų įmonių.

Su Italijos sertifikavimo įstaiga VšĮ „Ekoagros“ yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį.

CCPB sertifikato, pripažįstamo visame pasaulyje, iki šiol neturėjo nei vienas lietuviškos kosmetikos gamintojas.

Spaudos konferencija vyks sausio 19 d. (penktadienį) 10.30 val. BNS spaudos konferencijų salėje (Saltoniškių g. 9, Vilnius).

Daugiau informacijos: info@metinisgyvenimas.lt, +370 600 46488.