| LT EN RU

Pasauliniame akvakultūros renginyje – naujausi moksliniai tyrimai, technologijos ir tendencijos

Prancūzijoje, Monpeljė mieste, vyko pasaulinis akvakultūros renginys „Aqua 2018“. Jame dalyvavo VšĮ „Ekoagros“ direktorius Gintautas Labanauskas ir IV sertifikavimo skyriaus tikrintojas Rolandas Morkūnas.

Pasak „Ekoagros“ atstovų, tai buvo išskirtinio masto renginys, šiemet organizuotas net dviejų organizacijų – Europos akvakultūros draugijos ir Pasaulio akvakultūros draugijos. Renginio metu vyko mokslinė konferencija, daugybė forumų ir seminarų, akvakultūros įrangos ir technologijų paroda. Surengta išvyka į modernų akvakultūros produktų auginimo ir paruošimo ūkį.

Konferencijoje pristatyti naujausi akvakultūros tyrimai, eksperimentai ir technologijos, apžvelgtos sektoriaus augimo tendencijos, nagrinėtos problemos Europoje ir pasaulyje. Mokymų ir seminarų metu diskutuota apie akvakultūros politiką, reglamentavimą, standartus, sertifikavimą, mitybos reikalavimus ir pašarus, mokslinius tyrimus, ekologiją ir gamtosaugą, ekologinę akvakultūrą ir jos ateitį, akvakultūros ir žmogaus sveikatos santykį, visuomenės švietimą bei kitomis temomis.

VšĮ „Ekoagros“ informacija