Neįgalumo nustatymai
Disabled

ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Hero right

Pasaulyje pirmaujanti ekologiškų produktų paroda ir kongresas „Biofach“ – jau vasario 13–16 dienomis

Vokietijoje, Niurnbergo parodų centre, vasario viduryje tradiciškai vyksiančioje parodoje ir kongrese BIOFACH „Ekoagros“ komanda šiemet dalyvaus jau 10 kartą.

Šįmet „Ekoagros“ dalyvauja dvejuose vaidmenyse – kaip Lietuvos nacionalinio stendo organizatoriai su naujomis parodų organizavimo funkcijomis, įgyvendinamomis nuo šių metų sausio veikiančio įstaigos filialo „Litfood“, ir kaip JAV Žemės ūkio departamento Nacionalinės ekologijos programos (angl. USDA NOP) sertifikavimo paslaugas pristatanti įstaiga.

BIOFACH / VIVANESS paroda organizuojama nuo 1990 m. Čia sektoriaus profesionalai susitinka, keičiasi žiniomis, patirtimi, susipažįsta su naujovėmis bei tendencijomis, semiasi įkvėpimo.

Parodos metu kasmet organizuojamas ir kongresas. Tai 360 laipsnių ekologinio sektoriaus apžvalga ir ateities įžvalgos su daugybe ekspertų iš viso pasaulio, pokyčiai ir naujovės ekologinio žemės ūkio ir maisto sektoriuje, viešajame maitinime, paramos sektoriui priemonių ir skatinimo pakankamumo įvertinimas, tvarumas, žemės ūkio politika, mokslo naujovės. 

Šiemet kongreso tema – transformuojanti moterų galia ir poveikis maisto ateičiai, tvarioms maisto gamybos sistemoms.

Lankytojams ši paroda yra puiki galimybė daugiau sužinoti apie ekologiškus produktus tiesiai iš jų gamintojų arba dalyvaujant renginiuose. Beje, šįmet parodą galima aplankyti tiek gyvai, tiek nusipirkti bilietą į virtualioje erdvėje vyksiančią jos versiją.

Jei lankytumėtės parodoje gyvai, kviečiame užsukti ir į mūsų stendą. Jo numeris 4-471!

„Ekoagros“ informacija