ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Ekoagros title

Pirmą kartą Lietuvoje organizuojami IFOAM Organics International Ekologijos lyderių kursai

Domitės ekologija ir sveika mityba? Galbūt dirbate ekologiniame sektoriuje ir norite pagilinti savo žinias dalyvaudami seminaruose ir diskusijose su savo srities specialistais? Registruokitės į IFOAM Organics International Ekologijos lyderių kursus.

Šiuose mokymuose turėsite galimybę dalyvauti seminaruose, diskusijose ekologinio ūkininkavimo, ekologiškos produkcijos gamybos temomis su savo srities specialistais ir praktikais, taip pat patobulinsite projektų valdymo bei komunikacijos žinias.

Pirmoji F2F1 2019/20 m. kursų sesija vyks Trakuose nuo birželio 22 d. iki birželio 29 d. Pasibaigus pirmajai mokymų sesijai Trakuose bus organizuojami internetiniai seminarai, o galiausiai Ekologijos lyderių kursai persikels į 5 dienų trukmės seminarų sesiją „Biofach“ parodoje Niurnberge, Vokietijoje, kuri vyks 2020 m. vasario mėnesį.

Kursuose turėsite galimybę ne tik pagilinti žinias ekologinio ūkininkavimo bei ekologiškos produkcijos gamybos temomis, bet ir užmegzti naujus ryšius su verslo partneriais.

Didžiuojamės galėdami būti vienu iš IFOAM Organics International Ekologijos lyderių kursų rėmėjų.

VšĮ „Ekoagros“ informacija

Registracija į kursus: https://www.ifoam.bio/en/olc-europe-201920

Daugiau informacijos apie kursus:

VšĮ „Ekoagros“ rinkodaros specialistė Virginija Lukšienė, tel. +370 618 44141, el. p. virginija.luksiene@ekoagros.lt

Arba https://www.ifoam.bio/en/organic-leadership-courses/olc-europe-201920