Neįgalumo nustatymai
Disabled

ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Ekoagros title

Primename: iki deklaravimo pabaigos liko nedaug laiko

VšĮ „Ekoagros“ primena pareiškėjams nepamiršti iki paskutinės pasėlių deklaravimo be vėlavimo dienos (birželio 22 d.) užpildyti paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus bei gyvulius paraišką. Po deklaravimo pareiškėjų laukia kasmetinė ūkio patikra.

Pareiškėjams informacija apie numatomą ūkio tikrinimo datą ir paskirtą tikrintoją siunčiama laišku arba el. paštu (išskyrus dalį kasmetinių patikrų, kurios atliekamos nepranešus).

Patikros metu reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, užpildytą 2019–2020 m. ūkio veiklos žurnalą (ekologinės gamybos arba NKP), visą buhalterinės apskaitos ir kitą ūkio dokumentaciją.

Šiemet atsižvelgiant į pareiškėjų pageidavimus sutrumpinti patikrų laiką prašoma pareiškėjų iš anksto atsiųsti el. paštu skenuotas ar fotografuotas užpildyto ūkio veiklos žurnalo lenteles, taip pat buhalterinės apskaitos dokumentus už laikotarpį nuo praėjusio kasmetinio tikrinimo. Tokiu atveju tikrintojas į patikrą atvyks jau išanalizavęs dalį informacijos ir patikrai bei protokolų pildymui sugaiš mažiau laiko.

Nauja galimybė – mobiliąja programėle „NMA agro“ pranešti apie tam tikrą ūkyje atliktą veiklą (korekcinius veiksmus). Informacija teikiama pasirenkant „Pranešti apie atliktą veiklą“, langelyje „Tipas“ pasirinkti VšĮ „Ekoagros“, o langelyje „Potipis“ pasirinkti iš sąrašo reikiamą veiklą (panaudotas organines trąšas, sudygo pasėti augalai ir kt.), žemiau nurodyti privalomų laukų duomenis. Detali instrukcija ir informacija, kaip įkelti nuotraukas: https://www.nma.lt/index.php/apatinis-meniu/nma-agro/18467

Taip pat primename, kad yra pakoreguota neatitikčių vertinimo procedūra: www.ekoagros.lt / Ekologinis ūkininkavimas / Procedūros.

VšĮ „Ekoagros“ informacija