Neįgalumo nustatymai
Disabled

ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Hero right

Renginys, skirtas Baltijos šalių ekologiškam maistui Vokietijos rinkoje: virtualūs B2B susitikimai vyks lapkričio 3–5 d., kaip ir planuota, o konferencijos data perkelta į kitus metus

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK), bendradarbiaudami su Vokietijos konsultacine įmone LOCAL GLOBAL EXPERT ir Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Vokietijos ekologiško verslo asociacijomis, organizuoja informacinį renginį, skirtą Baltijos šalių ir Vokietijos ekologiško maisto įmonėms.

Dėl prastėjančios COVID-19 situacijos planuota Baltijos šalių ekologiško maisto Vokietijos rinkoje konferencija nukeliama, nauja konferencijos data2022 m. kovo 9 d. B2B susitikimai vyks, kaip ir buvo planuota, 2021 m. lapkričio 3–5 d. Daugiau informacijos apie galimybę dalyvauti B2B susitikimuose rasite čia.

Renginio tikslas – atkreipti dėmesį į eksporto galimybes ir skatinti ekologiškų maisto produktų eksportą iš Baltijos šalių į Vokietiją. Kartu bus pristatytos rinkos galimybės ekologiškų maisto produktų sektoriuje, kontrolės ir sertifikavimo bei pakuotės reikalavimai Vokietijoje.

B2B susitikimai vyks b2match  platformoje. Susitikimuose su Lietuvos, Estijos, Latvijos ekologiško maisto gamintojais kviečiami dalyvauti  potencialūs verslo partneriai iš Vokietijos, įskaitant gamintojus, prekybininkus ir ekologiško maisto sektoriaus organizacijas.

Renginio kalba: anglų.