ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Ekoagros title

Seimo Kaimo reikalų komitetas inicijuoja administracinės naštos ūkininkams mažinimą

Seimo Kaimo reikalų komitetas gruodžio 19 d. surengė išvažiuojamąjį posėdį Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje. Į posėdį buvo pakviesti Žemės ūkio ministerijos bei jai pavaldžių įstaigų darbuotojai. Jame dalyvavo ir VšĮ „Ekoagros“ atstovai.

Posėdžio pagrindinė tema – administracinės naštos ūkininkams mažinimas. Seimo nariai su institucijų atstovais diskutavo apie galimybes palengvinti ūkininkams administracinę naštą bei sušvelninti už nustatytus pažeidimus taikomas sankcijas.

Posėdžio dalyviams taip pat pristatyta Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos veikla, apžvelgtos kuriamos priemonės, skirtos gerinti verslo aplinką, apžiūrėtos Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto laboratorijos.  

„Mano pagrindinis tikslas vadovaujant šiai įstaigai – pasiekti, kad Lietuvoje išaugtų ekologiškos produkcijos vartojimas ir gamyba. Tam visų pirma reikia gerinti sąlygas ekologiškai ūkininkaujantiems ūkininkams, kad jiems būtų palanku tuo užsiimti. Seimo narių siekis mažinti administracinę naštą ūkininkams yra labai svarbus žingsnis“, – sako VšĮ „Ekoagros“ direktorius prof. dr. Gintautas Labanauskas.

VšĮ „Ekoagros“ informacija

Nuotraukose:

Posėdis Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje

Apsilankymas Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto laboratorijose