Neįgalumo nustatymai
Disabled

ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Ekoagros title

Skelbiamas konkursas vaikams „Kaip ant mūsų stalo atkeliauja...“

Konkurso tikslas – supažindinti vaikus su žemės ūkio gamybos svarba, Lietuvos ekologinių ūkių produkcija, skatinti vaikus valgyti daugiau vaisių, daržovių bei pieno produktų, rūpintis sveika mityba, nešvaistyti maisto ir būti atsakingais vartotojais. Dalyvauti kviečiamos pradinės mokyklų klasės ir darželių ar lopšelių-daželių grupės. Konkurso organizatorius – VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra.

Užduotis konkurso dalyviams – parinkti vieną ekologišką vaisių, daržovę ar pieno produktą, kurie auginami ar gaminami Lietuvos ūkiuose ir laisvai pasirenkamomis mokymo priemonėmis bei metodika supažindinti klasės ar grupės vaikus su produkto auginimo ar gaminimo eiga, produkto nauda organizmui, ekologijos sąvoka. Darbai priimami iki balandžio 1 d. Prizas nugalėtojams – ekskursija į ekologinį ūkį ar įmonę.

Respublikinis pradinių klasių moksleivių, darželių ir lopšelių-darželių ugdytinių konkursas „Kaip ant mūsų stalo atkeliauja...“ organizuojamas įgyvendinant Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programos 2017–2023 mokslo metų strategiją.

Daugiau informacijos norintiems dalyvauti konkurse: https://www.litfood.lt/veiklos-sritys/paramos-priemones/naujienos/respublikinis-pradiniu-klasiu-moksleiviu-darzeliu-ir-lopseliu-darzeliu-ugdytiniu-trumpalaikio-projek.html

Parengta pagal VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros informaciją

Iliustracija iš VšĮ „Ekoagros“ archyvų: Aidos Jarušauskaitės piešinys „Kviečiu į ekologišką sveikatos šalį“