Neįgalumo nustatymai
Disabled

ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Hero right

Tarp metų geriausiųjų – ir „Ekoagros“ sertifikuojami ekologiškų bei nacionalinės maisto kokybės produktų gamintojų ūkiai

Vasario 2-ąją apdovanoti geriausi šalies ūkiai, tradiciškai kasmet renkami Lietuvos ūkininkų sąjungos organizuojamame respublikiniame konkurse „Metų ūkis“.

Mažeikių kultūros centre apdovanotas ir pagerbtas 101 konkurso „Metų ūkis 2023“ laimėtojas. Konkurse iš viso dalyvavo 290 pažangių ūkių. Aktyviausios buvo Rokiškio, Jurbarko, Kauno ir Panevėžio savivaldybės.

Kiekvienais metais tarp nugalėtojų būna nemažai „Ekoagros“ sertifikuojamų ekologiškų ir nacionalinės maisto kokybės produktų gamintojų ūkių. Juos šįmet renginyje sveikino įstaigai atstovavęs Telšių filialo vadovas Darius Šion.

„Ekoagros“ dar kartą sveikina visus konkurso nugalėtojus.

Ir dėkoja Neringai ir Dariui Varnams, Danguolei ir Zigmantui Kajėnams, Zitai ir Dainiui Dargiams, Dianai ir Andžejui Liudkevič, Šližių šeimos ūkiui, Nerijai ir Petrui Kairiams, Gediminui Bernotui, Birutei Stonkutei, Onai Vidrickienei – už ekologijos idėjų, o Irenai ir Rolandui Šimkams – už nacionalinės maisto kokybės idėjų puoselėjimą.