Neįgalumo nustatymai
Disabled

ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Hero right

Trečius metus „Ekoagros“ prisideda parama prie Ukrainoje vykdomo „Sėklų projekto“

2022 metais prasidėjusi „Ekoagros“ ir Ukrainos nevyriausybinės organizacijos (NVO) „Strateginių iniciatyvų centro“ draugystė tęsiasi ir šiemet.

Nuo karo Ukrainoje pradžios Chmelnyckio sritis priima daugybę pabėgėlių iš kitų šalies vietovių. Miestui negalint priimti tokio didelio skaičiaus atvykėlių, nemažai jų apsistoja aplinkiniuose kaimuose.

Tai įvertinusi NVO „Strateginių iniciatyvų centras“ inicijavo „Sėklų projektą“: į srities kaimiškąsias vietoves atsikėlusiems žmonėms – šalies viduje perkeltiesiems asmenims, karinių pajėgų kovotojų šeimų nariams ir vietinėms kaime gyvenančioms šeimoms, kurioms reikalinga pagalba, organizacija pavasarį dalija sėklų paketus – dėžutes, kad jie galėtų patys užsiauginti pagrindinių daržovių, taip pat aprūpina daržininkystei reikalingais įrankiais, įranga bei kitomis priemonėmis.  

„Ekoagros“ skiria paramą šiam projektui kasmet nuo pat jo gyvavimo pradžios. Paramos sutartis pasirašyta ir 2024 metams. Ukrainos NVO vadovė Natalija Šmurikova informavo, kad iškart tik pasirašius sutartį su „Ekoagros“ jau renkama informacija apie sėklų poreikį šiais metais, kad būtų galima kuo operatyviau suruošti sėklų dėžutes.  

„Remiame šią iniciatyvą, nes visų pirma ji atitinka ir mūsų įstaigos veiklos principus – palaikyti tvaraus maisto gamybą. Kartu suprantame, kokią reikšmę žmogaus kasdieniam ir saugiam buvimui suteikia savo užaugintas maistas. Be to, džiaugiuosi mūsų įstaigos darbuotojų palaikymu, kas atskleidžia jų pilietiškumą ir norą padėti“, – sako „Ekoagros“ direktorė Virginija Lukšienė.   

„Ekoagros“ informacija