Neįgalumo nustatymai
Disabled

ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Hero right

Visi ekologinės gamybos sertifikatai skelbiami bendroje ES elektroninėje sistemoje TRACES: žiūrėkite videoinstrukciją, kaip ja naudotis

Su Europos Sąjungos (ES) ekologinės gamybos reglamentu, įsigaliojusi nuo 2022 m. pradžios, atsirado naujovė, jog visi ES išduoti ekologinės gamybos sertifikatai turi būti skelbiami vienoje bendroje elektroninėje sistemoje TRACES NT (angl. Trade Control and Expert System New Technologies).

Nors ši prievolė ES šalims laikinai iki 2023 m. buvo atidėta, „Ekoagros“ tuos pereinamuosius metus sertifikatų skelbimą dubliavo – t. y. skelbė juos ir savo interneto svetainėje, ir ES elektroninėje sistemoje.

Tačiau nuo šiol visų „Ekoagros“ išduotų ekologinės gamybos sertifikatų, kaip ir visoje ES išduotų sertifikatų, reikia ieškoti tik TRACES sistemoje.

Prisijungimo nuorodą į ją visada rasite „Ekoagros“ interneto svetainės www.ekoagros.lt skyrelyje „Sertifikatų paieška“ (https://www.ekoagros.lt/lt/certificates).

Taip pat kviečiame žiūrėti mūsų parengtą videoįrašą, kaip naudotis sistema TRACES: https://youtu.be/ncpKiHogYNw.

O mūsų svetainėje ir toliau skelbiami visi Lietuvoje išduoti ekologiško viešojo maitinimo sertifikatai, nacionalinės maisto kokybės sertifikatai, „Ekoagros“ išduoti ekvivalentiškumo sertifikatai trečiosiose šalyse, taip pat čia rasite nuorodą į JAV Žemės ūkio departamento Nacionalinės ekologijos programos angl. NOP) sertifikatų duomenų bazę.

„Ekoagros“ informacija