Neįgalumo nustatymai
Disabled

ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Ekoagros title

VšĮ „Ekoagros“ atstovai sausio 31 d. dalyvauja Rygoje, Latvijoje, vykstančiame seminare „Ekologiškos sėklos Baltijos šalyse: kaip padidinti gamybą ir naudojimą?“

Seminaras organizuojamas pagal Europos programos „Horizon 2020“ projektą LIVESEED. Seminaro organizatoriai: Bionext – Olandijos ekologiško maisto ir žemės ūkio asociacija, FiBL – Ekologinio žemės ūkio tyrimų instituto Vokietijos padalinys, IFOAM EU ir AREI – Žemės ūkio išteklių ir ekonomikos institutas.

Seminaro diskusijų tikslai: 1. Nustatyti politikos priemones ir įvardyti veiksmus, reikalingus ekologiškų sėklų gamybai ir naudojimui Baltijos šalyse. 2. Aptarti, kurios iš šių priemonių yra tinkamiausios ir galimos įvairiose šalyse. 3. Nuspręsti, kokių veiksmų imsis įvairios suinteresuotosios šalys, kad įgyvendintų šias priemones.

Seminaro dalyviai – kompetentingos institucijos, ūkininkai, augintojai, sėklų įmonės ir kiti suinteresuotieji asmenys iš trijų Baltijos šalių. Seminare dalyvauja VšĮ „Ekoagros“ kokybės vadovas Tomas Demikis ir rinkodaros specialistė Virginija Lukšienė.

VšĮ „Ekoagros“ informacija