Neįgalumo nustatymai
Disabled

ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Hero right

Žemės ūkio ministras: „Ekoagros“ vadovas turi gerą įstaigos viziją

Šiandien Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministras Giedrius Surplys su vizitais atvyko į Kauną. Ministras aplankė ir čia įsikūrusią sertifikavimo įstaigą „Ekoagros“. Kaip sakė susitikimo su įstaigos direktoriumi dr. Gintautu Labanausku metu, jo tikslas yra aplankyti visas ministerijos valdymo srities įstaigas ir valstybės valdomas įmones.

„Įstaigos vadovas – pažangaus mąstymo žmogus ir turi gerą įstaigos viziją bei mano palaikymą, – po susitikimo su „Ekoagros“ vadovu sakė žemės ūkio ministras Giedrius Surplys. – Linkiu perduoti šią viziją ir pažangų mąstymą ir įstaigos darbuotojams bei sparčiais žingsniais gerinti jų darbo sąlygas.“

„Ekoagros“ direktorius džiaugiasi išreikštu pasitikėjimu ir pabrėžia, kad tikisi jo neapvilti. „Įstaiga turi puikų stiprų kolektyvą, kuris ne tik visas išlieka, bet ir bus dar stiprinamas, kad būtų maksimaliai pasiekti įstaigos tikslai ir įgyvendinti veiklos uždaviniai“, – sako G. Labanauskas.  

Viešoji įstaiga „Ekoagros“ yra pelno nesiekiantis, ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo, veikiantis ekologinės gamybos ir pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą pagamintų produktų sertifikavimo ir kontrolės srityse. Įstaigoje dirba beveik septyniasdešimt darbuotojų. Centrinė būstinė – Kaune, filialai įsteigti Utenoje ir Telšiuose. Įstaiga dirba daugiau kaip dvidešimt metų ir yra vienintelė įstaiga Lietuvoje, vykdanti ekologinės ir nacionalinės kokybės produktų gamybos sertifikavimo veiklą. „Ekoagros“ savininko turtines ir neturtines teises ir pareigas įgyvendinanti institucija yra Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija.

„Pagrindiniai „Ekoagros“ siekiai artimiausiu metu bus kiek įmanoma palengvinti veiklos sąlygas mūsų pareiškėjams. Išskirtinis dėmesys bus skiriamas skaidrumo didinimui, nes tai turi esminę reikšmę sertifikavimo veikloje – nulemia įstaigos reputaciją ir klientų bei kitų subjektų, valdžios institucijų pasitikėjimą ja. Taip pat sieksime būti ne tik ekologiškos ir nacionalinės kokybės produkcijos kokybės prižiūrėtojais, bet ir pagalbininkais šios produkcijos gamintojams“, – apie savo veiklos tikslus ir prioritetus sako „Ekoagros“ direktorius.  

„Ekoagros“ informacija