ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Ekoagros title

Naujienos

Zum eko

Geros žinios ekologiškai ūkininkaujantiems

2021-04-16

Pakeistos Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Ekologinis ūkininkavimas“ įgyvendinimo taisyklės. Nuo šiol paramą galės gauti visi ekologiškai ūkininkaujantys pareiškėjai, atitinkantys ekologinei žemės ūkio gamybai keliamus reikalavimus: tiek jau įvykdę įsipareigojimus pagal šią priemonę, tiek naujai į ekologinį ūkininkavimą įsitraukę žemdirbiai.


Skaityti daugiau

Img 20200509 140908

Pradedamas žemės plotų deklaravimas

2021-04-12

Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) informuoja, kad nuo balandžio 12 d. šalies žemdirbiai kviečiami deklaruoti žemės ūkio naudmenas, pasėlius ir kitus plotus bei gyvulius. Reikia prisijungti prie Paraiškų priėmimo informacinės sistemos (PPIS) per Elektroninius valdžios vartus ar atvykti į savivaldybės, kurioje registruota žemės ūkio valda, seniūnijas ir (ar) struktūrinius padalinius. Deklaravimas vyks iki birželio 7 d.


Skaityti daugiau

Salyklio up

Spaudoje: „Ekologinių ūkių sertifikavimo reikalavimus ūkininkas vertina teigiamai, nes būtent taip užtikrinama skaidri ekologinių ūkių veikla“

2021-04-08

Dalijamės „Ūkininko patarėjo“ straipsniu apie ekologinio ūkininkavimo ir ekologinės gamybos sertifikavimo patirtį.


Skaityti daugiau

Eko viesasis maitinimas 3 logai 1

Nuotolinis seminaras „Naujosios ekologiškų viešojo maitinimo įstaigų sertifikavimo taisyklės“

2021-04-06

Balandžio 27 d. 10:00 val. kviečiame į nuotolinį internetinį seminarą „Naujosios ekologiškų viešojo maitinimo įstaigų sertifikavimo taisyklės“ (trukmė 1 val.).


Skaityti daugiau

Darbo

Ieškome naujo komandos nario: darbo pasiūlymas maisto ir pašarų tvarkymo įmonių tikrintojui-ekspertui

2021-04-06

VšĮ „Ekoagros“ (K. Donelaičio g. 33, Kaunas, įmonės kodas 259925770) – viešasis juridinis asmuo, veikiantis ekologinės gamybos ir pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą (NKP) pagamintų produktų sertifikavimo ir kontrolės srityse, skelbia konkursą maisto ir pašarų tvarkymo įmonių tikrintojui-ekspertui.


Skaityti daugiau

8

Sveikiname šv. Velykų proga!

2021-04-02

Šiltų, šviesių, džiaugsmingų šv. Velykų! Gražios ir prasmingos Kristaus prisikėlimo ir gamtos nubudimo šventės! Būkite sveiki ir laimingi! VšĮ „Ekoagros“ kolektyvo vardu, direktorė Virginija Lukšienė


Skaityti daugiau

Eko logai

ŽŪM: ekologinės produkcijos sertifikatas – kokybės garantija

2021-04-01

Nuo balandžio 12 d. šalies žemdirbiai kviečiami deklaruoti žemės ūkio naudmenas ir pasėlius. Ekologiškai ūkininkaujantieji galės gauti paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos priemonę „Ekologinis ūkininkavimas“. Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) primena, kad Lietuvoje ekologinės gamybos sertifikavimo paslaugas gali teikti tik viena kontrolės institucija – VšĮ „Ekoagros“.


Skaityti daugiau

Kpp

Keičiamos Lietuvos kaimo plėtros programos priemonių įgyvendinimo taisyklės

2021-03-31

Žemės ūkio ministerija informuoja, kad Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) įgyvendinimo Stebėsenos komiteto posėdyje pakeistos KPP priemonių įgyvendinimo taisyklės. Naujienų sulauks įvairios kaimo plėtros sritys.


Skaityti daugiau

Flag 2313980

Europos žaliasis kursas. Komisija pristato ekologinės gamybos skatinimo veiksmus

2021-03-29

Europos Komisija kovo 25 d. pristatė ekologinės gamybos plėtros veiksmų planą. Jo tikslas – skatinti ekologiškų produktų gamybą ir vartojimą, iki 2030 m. pasiekti, kad 25 proc. žemės ūkio paskirties žemės būtų ūkininkaujama ekologiškai, taip pat reikšmingai padidinti ekologinės akvakultūros mastą.


Skaityti daugiau

Avys lgf

Kviečia dalyvauti konkurse „Baltiją tausojantis ūkininkas“

2021-03-25

Lietuvos ūkininkai gali ne tik sėkmingai plėtoti savo ūkius, džiuginti šviežia ir sveika produkcija, bet ir prisidėti prie to, kad Baltijos jūra būtų švaresnė ir gyvybingesnė. Lietuvoje šio konkurso atranką organizuoja Lietuvos gamtos fondas. Dalyvauti konkurse gali dalyvauti įvairūs ūkiai: ir smulkūs, ir stambūs, užsiimantys augalininkyste ar gyvulininkyste, besiverčiantys tiek ekologine, tiek tradicine žemdirbyste. Norint dalyvauti konkurse užtenka užpildyti nedidelę anketą.


Skaityti daugiau

Viso: 330