ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMAS

Hero right

Naujienos

Seminaras web

Seminaras visiems norintiems ir svarstantiems pradėti ekologiškai ūkininkauti: galimybės, sertifikavimas, parama ir atsakymai į rūpimus klausimus

2024-04-12

Balandžio 18 d. 10.00 val. kviečiame į nuotolinį seminarą „RENKUOSI ŪKININKAUTI EKOLOGIŠKAI. Galimybės, sertifikavimas, parama“.


Skaityti daugiau

Ekolink small

Renkuosi ekologišką – keičiu save, keičiu pasaulį: parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ metu pirmąkart Lietuvoje vyks konferencija vartotojams apie ekologiškus produktus

2024-04-10

Spalio 12 d. Kaune, „Žalgirio“ arenoje, parodos „Rinkis prekę lietuvišką” metu, vyks konferencija „Renkuosi ekologišką: keičiu save, keičiu pasaulį“. Kviečiame aktyviai dalyvauti parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ – joje ekologijai bus skiriamas didelis dėmesys, o į konferenciją atėję klausytojai ieškos ekologiškų produktų! Registruokitės jau dabar!


Skaityti daugiau

Pc ant zoles

Ekologinės gamybos veiklos vykdytojus Žemės ūkio ministerija kviečia į mokymus, kaip naudotis naujomis duomenų bazėmis

2024-04-09

Ekologinės gamybos veiklos vykdytojams nuo 2024 m. gegužės 1 d. bus privaloma naudotis naujomis duomenų bazėmis: Ekologiškos ir perėjimo prie ekologinės gamybos laikotarpio augalų dauginamosios medžiagos ir Ekologiškai auginamų gyvūnų ir (arba) ekologinės akvakultūros gyvūnų jauniklių. Balandžio 12 d. 13 val. Žemės ūkio ministerija kviečia į nuotolinius mokymus per TEAMS platformą, kurių metu bus pristatytos šios duomenų bazės.


Skaityti daugiau

Shutterstock 1749645551

Įgyvendinant ES ekologinės gamybos reglamentą, Lietuvoje sukurtos naujos internetinės duomenų bazės bei pakeistos Ekologinės gamybos taisyklės: pokyčiai įsigalios nuo gegužės mėnesio

2024-04-08

Jau veikia dvi naujos duomenų bazės: Ekologiškos ir perėjimo prie ekologinės gamybos laikotarpio augalų dauginamosios medžiagos ir Ekologiškai auginamų gyvūnų ir (arba) ekologinės akvakultūros gyvūnų jauniklių. Nuo gegužės 1 d. jomis reikės naudotis ir prašant leidimų dėl neekologiškos augalų dauginamosios medžiagos naudojimo, taip pat neekologiškų gyvūnų ar žuvų jauniklių.


Skaityti daugiau

Business 861323 1280

„Ekoagros“ darbo pasiūlymas filialo „Litfood“ finansų ir apskaitos specialistui / specialistei

2024-04-08

Finansų ir apskaitos specialisto pareigybė skirta įgyvendinti su specialiosios veiklos srities funkcijomis – eksporto skatinimu ir iš Europos žemės ūkio garantijų fondo finansuojamų žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo priemonių administravimu – susijusį finansų valdymą ir apskaitos tvarkymą.


Skaityti daugiau

Skelb3

„Ekoagros“ darbo pasiūlymas tikrintojui / tikrintojai

2024-04-08

„Ekoagros“, nuo 1997 m. veikianti ekologinės gamybos ir pagal nacionalinę maisto kokybės sistemą (NKP) pagamintų produktų sertifikavimo ir kontrolės srityse, skelbia konkursą.


Skaityti daugiau

Ukr3 1

Trečius metus „Ekoagros“ prisideda parama prie Ukrainoje vykdomo „Sėklų projekto“

2024-04-04

„Ekoagros“ skiria paramą šiam projektui kasmet nuo pat jo gyvavimo pradžios. Paramos sutartis pasirašyta ir 2024 metams. Ukrainos NVO vadovė Natalija Šmurikova informavo, kad iškart tik pasirašius sutartį su „Ekoagros“ jau renkama informacija apie sėklų poreikį šiais metais, kad būtų galima kuo operatyviau suruošti sėklų dėžutes.


Skaityti daugiau

Bio obuolys

„Ekoagros“ kviečia pildyti prašymus 2024 m. sezono patikroms pagal privatų Šveicarijos standartą „Bio Suisse“

2024-04-03

Ūkininkus, planuojančius tęsti arba norinčius pradėti sertifikavimą pagal privatų Šveicarijos standartą „Bio Suisse“, kviečiame pildyti prašymus 2024 m. sezono patikroms.


Skaityti daugiau

Ekolaukai

Keitėsi kai kurių sertifikavimo įkainių formuluotės: kviečiame ekologinės gamybos veiklos vykdytojus susipažinti su pakeitimais

2024-04-02

Žemės ūkio ministro kovo 26 dienos įsakymu buvo atlikti daliniai ekologinės gamybos sertifikavimo (oficialios kontrolės) įkainių keitimai. Patikslintos tik atskirų įkainių formuluotės, o dydžiai nesikeitė.


Skaityti daugiau

Velykų sveikinimas 1

Sveikiname sulaukus gražiausios pavasario šventės – šv. Velykų!

2024-03-28

Mielieji, sveikiname jus ir jūsų artimuosius sulaukus gražiausios pavasario šventės – šv. Velykų! Atgimimo širdyse, tikėjimo ateitimi, optimizmo ir sėkmingų darbų! Džiugios nuotaikos, nuoširdaus bendravimo ir gražios artėjančios šventės linki „Ekoagros“ kolektyvas.


Skaityti daugiau

Viso: 561